couple beach hug

Koordynator sprzedaży

Jako lider na rynku, od ponad 40 lat, EMS wyznacza nowe standardy w projektowaniu, tworzeniu i sprzedaży urządzeń do profilaktyki stomatologicznej ze szwajcarską precyzją.
Kluczowymi wartościami EMS są szacunek, doskonałość oraz zorientowanie na klienta. Szczęśliwi i zdrowi pacjenci, odnoszący sukcesy klinicyści, partnerzy i dystrybutorzy pełni pasji oraz doskonała jakość produktów EMS – to wszystko wpisane jest w misję firmy.

Jeśli szukasz stabilnej pracy, w przyjaznym i pomocnym środowisku, gdzie rozwiniesz swoje dotychczasowe umiejętności i pozyskasz nowe – dołącz do naszego Zespołu EMS Poland w Tychach jako:

Miejsce pracy: Tychy, woj. śląskie

Jako Koordynator Sprzedaży będziesz odgrywać kluczową rolę we wspieraniu naszego Dyrektora Generalnego oraz zespołów sprzedaży w Polsce, Czechach i na Słowacji. Twoje obowiązki będą obejmować różnorodne zadania administracyjne, które przyczyniają się do ogólnej wydajności i sukcesu działów sprzedaży i marketingu. Będziesz aktywnie zaangażowany w kampanie sprzedażowe, rozliczanie prowizji, fakturowanie, raportowanie i budowanie pozytywnych relacji biznesowych.

OBOWIĄZKI:

  •   Ogólne wsparcie w codziennej pracy Dyrektora Zarządzającego, zapewniając sprawne działanie i realizację bieżących zadań.
  •   Wsparcie zespołów sprzedażowych w Polsce, Czechach i na Słowacji, pomagając osiąganie ich celów i zadań.
  •   Wsparcie zespołu przedstawicieli handlowych w przygotowaniu ofert sprzedaży.
  •   Współpraca z działem marketingu w celu przygotowania i realizacji skutecznych kampanii sprzedażowych.
  •   Obsługa rozliczeń prowizyjnych dla dystrybutorów, zapewniająca dokładność i terminowość przetwarzania.
  •   Udział w procesie fakturowania dla sprzedaży bezpośredniej, prowadzenie skrupulatnej dokumentacji.
  •   Generowanie niezbędnych raportów z CRM w celu monitorowania i analizowania wyników sprzedaży.
  •   Zarządzanie systemem punktów sprzedaży aktywności dla zespołu przedstawicieli, aby motywować i nagradzać ich osiągnięcia.
  •   Pomoc w przygotowywaniu prezentacji, spotkań i wydarzeń dla działu sprzedaży.
  •   Współudział w tworzeniu materiałów marketingowych, treści promocyjnych i prezentacji sprzedażowych.
  •   Identyfikacja i śledzenie nowych oraz potencjalnych klientów w celu wsparcia zespołu sprzedaży.
  •   Utrzymanie doskonałej komunikacji z klientami i członkami zespołu, aby ułatwić płynne działania.
  •   Odpowiadanie na zapytania techniczne i dostarczanie rozwiązań podczas działań sprzedażowych lub marketingowych.
  •   Wykorzystywanie pakietu programu Microsoft Office, w szczególności Excel, do analizy danych, śledzenia sprzedaży i raportowania.
  •   Znajomość Microsoft Dynamics lub SAP w celu optymalizacji procesów i poprawy wydajności.
  •   Wykazanie wyjątkowych umiejętności organizacyjnych do zarządzania powierzoną pracą i dotrzymywania terminów.
  •   Aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołu, oferując cenne spostrzeżenia i sugestie dotyczące ulepszeń.
  •   Podążanie za bieżącymi trendami w branży i działaniami konkurencji, aby zidentyfikować możliwości rozwoju.

OCZEKIWANIA:

  •   Dyplom magistra ekonomii, sprzedaży i marketingu lub zarządzania i marketingu.
  •   Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, aby skutecznie komunikować się z międzynarodowymi klientami i członkami zespołu.
  •   Wcześniejsze doświadczenie w działach sprzedaży i marketingu, najlepiej w branży stomatologicznej lub medycznej, co będzie dużym atutem.
  •   Wykazanie się poczuciem odpowiedzialności i umiejętnością samodzielnej pracy w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.
  •   Doskonała znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel, w celu efektywnego zarządzania i analizowania danych sprzedażowych.
  •   Doświadczenie we wspieraniu zespołu i współpracy w celu tworzenia spójnego i zmotywowanego środowiska pracy.
  •   Umiejętności rozwiązywania problemów w celu rozwiązywania problemów technicznych i znajdowania innowacyjnych rozwiązań.
  •   Silne umiejętności samoorganizacji, aby skutecznie zarządzać wieloma zadaniami i efektywnie ustalać priorytety.

OFERUJEMY:

  •   Możliwość pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  •   Pełne szkolenia produktowe i profesjonalne w Polsce i Szwajcarii.
  •   Pracę stacjonarną w naszym biurze w Tychach.
  •   Samorozwój pod okiem doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie.
  •   Dołączenie do firmy będącej liderem w branży.
  •   Zapoznanie się ze szwajcarską kulturą pracy.
  •   Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym wynagrodzenie podstawowe i premie.
  •   Możliwość rozwijania umiejętności językowych.
  •   Świadczenia takie jak karta sportowa, bezpłatna prywatna opieka medyczna oraz dodatkowe dni urlopu przez cały rok.
  •   Niezbędny sprzęt wspierający Twoją pracę.

Złóż swoją aplikację poprzez wysłanie formularza:

- Wybierz -
  • - Wybierz -
  • 1ST LEVEL SUPPORT / ASYSTENT DZIAŁU WSPARCIA KLIENTA
  • Pracownik Serwisu Technicznego
  • Koordynator sprzedaży
  • Asystent/ka Serwisu Wewnętrznego

*Prosimy o dołączenie swojego CV:

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacji poniższej zgody:
Jeśli chcesz wziąć udział w innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości, prosimy o wyrażenie dodatkowej zgody: